PUHKEMAJA

Tegemist on meie kõige suurema hoonega. Endisaegselt laudana kasutuses olnud hoone on rekonstrueeritud multifunktsionaalseks. Puhkemajas on 15 magamistuba (2-,3-,4-,5-,6-kohalised )kokku 54 voodikohaga, suur köök ning avar kaminaga peosaal.

Hoone I korrusel on garderoob-puhkenurk külastajate üleriiete jaoks, 2 WC- ja dushiruumi, ning hubane kaminaga peosaal, kus on võimalik pidada nii seminare kui ka pidulikke üritusi kuni 120 inimesele. Saali seinal on suur LCD teler, olemas on ka kõlaritega varustatud kodukinosüsteem.

Saalist pääseb kööki. Köögis on olemas kõik toiduvalmistamiseks vajalikud esemed: külmkapp, elektripliit, mikrolaineahi, veekeetja, kohvimasin, potid, pannid, toidunõud.

Saalist avaneb sissepääs kahte I korrusel asuvasse magamistuppa. Privaatsema majutussoovijatele on võimalik pakkuda I korrusel asuvat kahte täiesti on omaette sissepääsuga tuba.

Puhkemaja II korrusel on 7 magamistuba, 3 WC- ja dushiruumi. Olemas on mõnus puhkenurk, kus täiskasvanud saavad mõnusasti istuda ja juttu puhuda ning laste jaoks on seal ka omaette mängunurk.

p6224429